Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2019

CHORWACJA – DRVENIK

wiek 13 – 18 lat

DRVENIK – urocze miasteczko turystyczne położone w południowej części Riwiery Makarskiej. Ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób.


PENSJONAT HERCEG **/***

Położenie: kompleks trzech budynków położonych około 150 m od morza i 30 km od Makarskiej.

Zakwaterowanie: pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami (WC, prysznic), urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem, krzesła, szafki nocne, lampki nad łóżkami. Większość pokoi z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze.

Do dyspozycji: stoły do gry w ping-ponga, świetlica, duży taras. Około 200 m od pensjonatu na terenie szkoły znajdują się betonowe boiska do gry w piłkę.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania kontynentalne wzmocnione, lunch, ciepła kolacja). Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd do Chorwacji.

2 dzień: Przyjazd do Drvenika w godzinach południowych, lunch, zakwaterowanie od godz. 14.00, zapoznanie z hotelem i okolicą, kolacja, nocleg.

3 – 9 dzień: Realizacja programu:
plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika, piesze wycieczki po okolicy (szlaki turystyczne poprowadzone są wzdłuż malowniczych klifów), zajęcia animacyjne w hotelu i na plaży; zajęcia sportowo – rekreacyjne: tenis stołowy, badminton, siatkówka; możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Dubrownik – ok. 40 EUR, Split i Omiś – ok. 30 EUR, Medjugorie i Wodospady Kravica – ok. 35 EUR, rejs promem na wyspę Korcula – ok. 25 EUR, Mostar – ok. 40 EUR, Rafting – 30 EUR;

10 dzień: Po śniadaniu złożenie bagaży, wypoczynek, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd do Polski.

11 dzień: Powrót w godzinach wieczornych.

Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy śniadaniem + suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal). Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 EUR + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowo posiadanie karty EKUZ.

Świadczenia

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy LUX; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, chorwacką opiekę medyczną; ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż, CP), obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Cena nie zawiera: obowiązkowa taksa klimatyczna 15 EUR/os.; kaucja zwrotna 25 EUR/os.; wycieczki fakultatywne oraz własne wydatki; dopłata do wyjazdów antenowych – rozkład dostępny na www.primatour.pl; obiady w czasie podróży ok. 5 EUR/posiłek; ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 65 zł;

Komentarze