Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

KOLONIE LETNIE – LATO 2019
DARŁÓWKO
AKADEMIA MŁODEJ DAMY
wiek uczestników: 7-12 lat

DARŁÓWKO – dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów. W Darłówku warto zobaczyć widok z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasu Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.
Ośrodek Wypoczynkowy „DIUNA 2”
Położenie: we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem.
Zakwaterowanie: pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV.
Do dyspozycji: bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa – boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, plac zabaw, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu + deser. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

Program:
• DOSKONAŁA FORMA – fitness, stretching, nordic walking.
• SEKRETY URODY – dowiecie się jak zadbać o cerę oraz zrobić owocowe maseczki.
• PROJEKTANTKA MODY – przygotowanie wymarzonego stroju na pokaz mody.
• ZABAWY Z MAKIJAŻEM – będziecie eksperymentować kolorowymi kredkami lub farbkami do ciała.
• FRYZJERSKIE SZALEŃSTWO BEZ CIĘĆ - zajęcia, podczas których poeksperymentujecie z fryzurami, będą kolorowe pasemka, warkoczyki, ozdoby i inne cuda.
• MORSKIE INSPIRACJE – własnoręcznie wykonana pamiątkę z wakacji, z nietypowych materiałów, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki).
• WARSZTATY MAŁEJ TWÓRCZOŚCI – malowanie na szkle.
• PARK WODNY „JAN”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
• PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska, dyskoteki.
• WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
• SZKOŁA DOBRYCH MANIER – czyli jak należy się zachować w różnych sytuacjach. Dowiecie się także, co to jest mowa ciała i jak ją odczytywać.
• PIĘKNIE WYGLĄDAMY I CZUJEMY SIĘ ŚWIETNIE – jemy zdrowo, kolorowo. Zasady mądrego odżywiania oraz tajniki zdrowej diety.
• WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
• UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.

PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):
Pakiet Atrakcji 1D (płatny dodatkowo + 140 zł):
- GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi.
- WODNE SZALEŃSTWO – zabawa w walcu zorbing i na trampolinie wodnej.
- PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!
- STRZELECTWO – strzelanie z łuku sportowego i bloczkowego, dmuchawki sportowej, procy i wiatrówki z lunetą.
- KAJAKI – nauka wiosłowania i mini wyprawa – 1 x 1,5 godz.

WIOSKA HOBBITÓW – nocna gra fabularna DRUŻYNA SMOCZEGO JAJA (płatne dodatkowo + 80 zł) – udział w niezwykłej, pełnej przygód, nocnej grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i niebezpieczeństw.

REJS STATKIEM (płatny dodatkowo +25 zł):

Świadczenia

Cena zawiera: • zakwaterowanie;
• wyżywienie 3 posiłki dziennie + deser, suchy prowiant.
• program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
• opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
• ubezpieczenie TUiR AXA NNW (do 5000 zł).
• składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 0 zł
Cena nie zawiera: • transport autokarem: Gdańsk +120 zł, Łódź, Piotrków Tryb., Radom, Warszawa +160 zł, Częstochowa, Katowice, Kielce, Lublin, Opole, Wrocław +180 zł. Dojazd własny 0 zł.
Przybycie do Ośrodka po godz. 19.00, odbiór Uczestnika do godz. 8.00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
• ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z udokumentowanych przyczyn losowych (np. choroba) + 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
• wycieczki fakultatywne: Rejs statkiem + 25 zł, Pakiet Atrakcji 1D + 140 zł, Wioska Hobbitów + 80 zł.

Komentarze