Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

OBOZY MŁODZIEŻOWE 2019
FRANCJA – Langwedocja
obóz młodzieżowy
Langwedocja – Roussillon – pełna życia kraina w południowo-wschodniej Francji, nad Morzem Śródziemnym. Region ten jest wymarzonym miejscem na letni wypoczynek. Wspaniałe piaszczyste plaże, tajemnicze zamki katarów, średniowieczne miasteczka, romańskie kaplice, dostarczą turystom niezwykłych wrażeń.

Camping Nai’a Village****
Położenie: luksusowy camping położony 600m od pięknej, piaszczystej plaży, na 10 hektarowym, świetnie wyposażonym terenie. Camping położony jest w miejscowości le Barcares, 15 km od stolicy regionu Perpignan i niecałą godzinę jazdy od Hiszpanii
Do dyspozycji: Park wodny na który składają się 2 kompleksy basenów ze zjeżdżalniami, podgrzewany brodzik z fontannami, kompleks boisk, sala fitness, sauna, plac zabaw dla dzieci, dyskoteka, sklepik spożywczy, pralnia, restauracja, bary, wi -fi. Na campingu prowadzone są liczne animacje: dyskoteki, spektakle teatralne, muzyczne show, koncerty, możliwość uczestnictwa w zajęciach klubu młodzieżowego prowadzonego przez francuskich animatorów.
Zakwaterowanie: 6 osobowych mobil-homach z pełnym węzłem sanitarnym, z dwiema wydzielonymi sypialniami, /w jednej łóżko podwójne, w drugiej 2 łóżka pojedyncze/ oraz miejscami do spania w salonie. Łazienka z kabiną prysznicową , osobno WC. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na zewnątrz drewniany taras ze stołem i krzesłami.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (kuchnia polska). Świadczenia rozpoczynają się obiadem i kończą się obiadem. Prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM:
1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Czechy, Niemcy, Francja.
2 dzień: Przyjazd na kemping, zapoznanie się z okolicą, zakwaterowanie.
3 dzień: Poranny jogging. Po śniadaniu wyjście na plażę – kąpiele w morzu, siatkówka plażowa. Po obiedzie zawody piłki nożnej, koszykówki i tenisa stołowego. Wieczorem koncert z muzyką na żywo na kempingu.
4 dzień: Po śniadaniu dla chętnych zajęcia sportowe: aquagym na basenie, siłownia lub fitness. Dla pozostałych uczestników wyjście na plażę. Po obiedzie wycieczka do Collioure – małe katalońskie miasteczko, gdzie wody Morza Śródziemnego łączą się z górskim pasmem Pirenejów, wszystko to razem tworzy niesamowity klimat tego miejsca, który w swoich pracach uwiecznili tacy artyści jak Picasso, Derain, Dufy, Chagall, Matisse czy Marquet. Wieczorem dyskoteka na kempingu.
5 dzień: Poranny jogging. Po śniadaniu zawody pływackie i animacje na basenie. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych wyjście na plażę – konkurs rzeźby w piasku. Wieczorem piesza wycieczka do centrum miasteczka.
6 dzień: Poranny jogging. Po śniadaniu konkurs gry w petanque (francuska gra w kule), następnie mistrzostwa w zjazdach na zjeżdżalniach wodnych oraz animacje na kempingu. Po obiedzie wycieczka do Perpignan – miasta zarówno francuskiego jak i katalońskiego, zwiedzanie: Stare Miasto, Cytadela, Plac de la Loge, Ratusz Miejski, katedra Św. Jana z Campo Santo. Czas na zakupy w centrum handlowych. Wieczorem kurs tańca prowadzony przez francuskich animatorów, następnie dyskoteka w klubie na kempingu.
7 dzień: Fakultatywna wycieczka do Barcelony. Dla osób, które zostają zajęcia na plaży i basenie oraz w Klubie Nastolatka.
8 dzień: Poranny jogging. Po śniadaniu aquagym na basenie i kempingowe zawody sportowe dla wszystkich chętnych. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych warsztaty muzyczne


i teatralne organizowane przez francuskich animatorów w Klubie Nastolatka. Na zakończenie turnusu wieczorny, specjalny spektakl grupy animatorów w amfiteatrze.
9 dzień: Odpoczynek, zabawy, korzystanie z infrastruktury kempingu, plażowanie. Po obiedzie, około godz. 17.00 wyjazd z kempingu – przejazd w kierunku Włoch.
10 dzień: Przyjazd do Włoch. Całodzienna zabawa w parku rozrywki Gardaland /wstęp dodatkowo płatny ok. 26 EUR – opłata obowiązkowa/. Dalsza jazda przez Włochy, Austrię.
11 dzień: Przejazd przez Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.


FAKULTATYWNIE (za dodatkową opłatą):
- Wycieczka autokarowa do BARCELONY – w programie wycieczki: Las Ramblas, Montjuic, Sagrada Familia, stadion Camp Nou (dla chętnych wejście na stadion i do muzeum klubu – płatne dodatkowo ok. 20 EUR), na koniec „ Magiczne fontanny” – nocny pokaz kolorowych, tańczących fontann do rytmów muzyki. Cena wycieczki 35 EUR.
- WAKEPARK – park sportów wodnych na jednym z przybrzeżnych jezior w miejscowości Barcares. Wyciąg zbudowany jest na planie zamkniętego pięciokąta o długości 900 m. Do wyboru wakeboard, narty wodne, kneeboard, wakeskate. Cena 18 EUR.

Uwagi: Na miejscu pobierana jest kaucja zwrotna za domki (20 EUR/osoba). Jeżeli domek nie zostanie posprzątany, lokatorzy zobowiązani są do zapłaty za sprzątanie (80 EUR/domek). Na basenie na kempingu chłopców obowiązują kąpielówki (szorty niedozwolone). Wycieczka fakultatywna do Barcelony realizowana przy min. 30 osobach chętnych (płatna na miejscu). Wyjazd do Wakeparku realizowany przy min. 15 osobach chętnych (płatne na miejscu). Program obozu jest ramowy i może ulec zmianie.
Organizatorem jest Biuro Podróży Harctur Kraków

Świadczenia

Cena zawiera: zakwaterowanie; wyżywienie 3x dziennie; transport autokarem klasy LUX (barek, DVD, WC, klimatyzacja); ubezpieczenie NNW, KL, bagaż; opiekę kadry (rezydent kierownik, wychowawcy, lokalni ratownicy na basenie i plaży); program, animacje na campingu; podatek VAT.
Cena nie zawiera: wyjazd z Kielc + 90 zł/os., kaucja zwrotna za mobil-home 20 EUR; bielizna pościelowa 10 EUR lub zabrać własną; ewentualne sprzątanie końcowe 80 EUR/mobil-home; dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast; wycieczki i zajęcia fakultatywne.

Komentarze