Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – LATO 2019
GRECJA – LEPTOKARIA
obóz młodzieżowy 12 – 18 lat

LEPTOKARIA – znana miejscowość turystyczna na Riwierze Olimpijskiej położona u podnóża góry Olimp. Jej zalety to jedna z najładniejszych piaszczystych plaż w tej części Grecji, bliskość Salonik (90 km), liczne rozrywki takie jak: dyskoteki, kino, windsurfing, do wynajęcia motory, rowery wodne i banany na plaży.

Hotel GALAXY
Położenie: w odległości 100 metrów od piaszczystej plaży.
Do dyspozycji: restauracja, kawiarnia, bar, pizzeria, Internet Wi-Fi oraz basen do dyspozycji gości.
Zakwaterowanie: pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami, TV, balkonami z widokiem na morze lub górę Olimp. Klimatyzacja w pokojach w cenie 5 €/pokój za dzień.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – kuchnia grecka (pierwsze świadczenie w dniu przyjazdu – kolacja, ostatnie – obiad w dniu wyjazdu.

Program:
1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Wieczorem dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 €). Nocny przejazd w stronę Grecji.
2 dzień: Przyjazd do Grecji w godzinach popołudniowych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, odpoczynek nad basenem lub krótki spacer. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Czas na krótki odpoczynek po podróży, spotkanie organizacyjne z kadrą, kolacja, nocleg.
3 – 9/10 dzień: Realizacja programu pobytu: gry i zawody sportowe (siatkówka plażowa, beach soccer, piłka wodna), zabawy integracyjne i animacje, konkursy, dyskoteki i imprezy tematyczne; plażowanie i zwiedzanie okolicy; wyjazdy na wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne). ATENY – 45 €, METEORY – 30 €, OLIMP – 25 €, SALONIKI – 25 €, WIECZÓR GRECKI – 25 €, SKIATHOS – 40 €, REJS PIRACKI – 30 €, DELFY 40 €. UWAGA!!! Uczniowie po okazaniu legitymacji wchodzą na Akropol gratis.
10/11 dzień: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Obiad. Zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Macedonię i Serbię.
11/12 dzień: Dalsza podróż przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Uwagi: Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe ok. 100 € + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. Wycieczki realizowane są przy min. 15 osobach. W drodze na opłacenie posiłków oraz toaletę przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowa karta EKUZ.

Świadczenia

Cena zawiera: 8/9 noclegów w Hotelu Galaxy (pokoje 3 – 5 osobowe z łazienkami), 3 posiłki dziennie (kuchnia grecka), opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę pilota i rezydenta, miejscowa opieka medyczna, realizacja programu obozu: kąpiele, rozgrywki sportowe, animacje i gry integracyjne, dyskoteki, zwiedzanie okolicy, suchy prowiant na drogę powrotną, przejazd autokarem LUX (barek, WC, klimatyzacja, TV), ubezpieczenie Signal Iduna KL – 10.000 €, NNW – 7000 zł i bagaż – 800 zł.
Cena nie zawiera: świadczeń nie wymienionych w ofercie, wycieczek fakultatywnych, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu 65 zł, opłaty klimatyczne i administracyjne 10 € (zbierane w autokarze), klimatyzacji w pokojach w cenie 5 €/pokój za dzień. Opłaty na Fundusz Gwarancyjny 10 zł, wyjazd z Kielc + 100 zł.

Komentarze