Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – LATO 2019
GRECJA – PARALIA
obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

PARALIA to miasteczko typowo turystyczne, którego atutem jest długa, złocista plaża uhonorowana niebieską flagą (Blue Flag) przyznawaną najpiękniejszym plażom na świecie. Położona jest ok. 5 km od Katerini – stolicy regionu Pieria. Liczne restauracje i tawerny serwują specjały kuchni greckiej i międzynarodowej.
Hotel LiLaLo ***
Położenie: w odległości ok. 300 m od piaszczystej plaży, z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne).
Do dyspozycji: hotel posiada, recepcję, windę; otoczony jest niewielkim ogrodem. Możliwość korzystania z basenu w hotelu YAKINTHOS w wyznaczonych godzinach. W hotelu dostępne jest bezpłatnie Internet Wi-Fi. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).
Zakwaterowanie: nowocześnie wyposażone, 3 - 5 osobowe z łazienką (toaleta, prysznic), aneksem kuchennym (wyposażonym w małą lodówkę i podstawowe naczynia kuchenne – środki czystości we własnym zakresie), balkonem oraz TV z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej
Wyżywienie: (w hotelu YAKINTHOS – ok. 100 m): śniadania, obiady i kolacje. Posiłki serwowane są w formie bufetu. Do obiadu i kolacji podawana jest woda stołowa. Pozostałe napoje typu fanta, cola, piwo – dodatkowo płatne. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Program:
1 dzień: Wyjazd z Polski w godzinach rannych, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.
2 dzień: Przejazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, złożenie bagaży w hotelu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14.00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu. Czas wolny na pierwsze kąpiele morskie i słoneczne. Kolacja i nocleg.
3 – 10 dzień: Program pobytu: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, gry i zabawy na plaży, turnieje, zawody, zabawy ruchowe: zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, konkursy z nagrodami, dyskoteki, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (płatne dodatkowo): Meteory - Cena ok. 30 €/ os. + bilety wstępu do klasztoru, ok. 3 €/ klasztor, Saloniki - Cena ok. 25 €/ os., Ateny - Cena ok. 50 €/ os. + bilet wstępu na Akropol, ok. 20 €., Wieczór Grecki- Cena ok. 25 €/ os., Rejs na Skiathos - Cena ok. 40 €/ os., Waterland - Cena ok. 40 €/ os., Mount Athos - Cena ok. 50 €/ os.
11 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagażu, czas wolny na pożegnanie z greckim słońcem. Ok. godz. popołudniowych wyjazd w kierunku Polski.
12 dzień: Przejazd przez Serbię, Węgry i Słowację, przejazd do Polski w godzinach nocnych. Przyjazd do Katowic ok. godz. 18.00.
Uwagi: Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe ok. 100 € + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. Wycieczki realizowane są przy min. 15 osobach. W drodze na opłacenie posiłków oraz toaletę przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowa karta EKUZ.

Świadczenia

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), 9 noclegów w hotelu LILALO, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu + woda stołowa) w hotelu YAKINTHOS, korzystanie z basenu w hotelu YAKINTHOS w wyznaczonych godzinach, realizację programu obozu (kąpiele, rozgrywki sportowe, dyskoteki, spacery i wycieczki po okolicy),ubezpieczenie (NW, KL, bagaż),opiekę rezydenta na miejscu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę pilota na czas podróży, suchy prowiant na drogę powrotną.
Cena nie zawiera: napoi do obiadów i kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłaty 10 zł/ os. – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, podatku turystycznego wprowadzonego w roku 2018 w Grecji - 0,50 -1,00 €/ os./ dzień – płatne na miejscu w obiekcie.

Komentarze