Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

Janów Lubelski - zimowisko

Polska

  
1399.00
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

15.01 - 22.01.2022
autokar
3 posiłki
1 dziecko
Organizator: ALMATURP

Opis

Program:

Zimowisko (7 - 12 lat)

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy wiele zajęć aktywnych, które odbywać się będa zarówno w salach świetlicowych jak i na świezym powietrzu. Będziesz mógł sprawdzić się w zimowej olimpiadzie sportowej z nagrodami, konkursie lepienia bałwana czy zimowym torze przeszkód, a kreatywność przyda Ci się podczas zawodów na najdłuższy zjazd "na byle czym". Nie zabraknie również teleturniejów, spotkań przy grach planszowych, czy zajęć plastycznych. Wspólnie udamy się do Parku rekreacji "Zoom Natury" z laboratoriami edukacyjnymi.

Program fakultatywny:

Wyprawa samochodami terenowymi typu off -road – cena – ok. 30 PLN. Zwiedzanie Zoom Natury – ok. 30 PLN, exit room-minimalny wiek od 12 roku – ok. 15 PLN. Park linowy – od ok.17 PLN do ok.38 PLN, Basen – ok.10 PLN/osoba, Kręgielnia – ok. 13 PLN/osoba.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy ALMATUR w Janowie Lubelskim położony w lesie, nad zalewem. Ośrodek posiada miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, wypożyczalnię rowerów, saunę, jacuzzi. Uczestnicy będą zakwaterowani w pawilonie hotelowym w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. WI-FI - bezpłatne w recepcji hotelu.Świadczenia:

Zakwaterowanie: 7 noclegów, w ośrodku wypoczynkowym ALMATUR, położonym w lesie nad zalewem. Ośrodek posiada miejsce na ognisko,plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, wypożyczalnię rowerów, saunę, jacuzzi. Uczestnicy będa zakwaterowani w pawilonie hotelowym w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Wyżywienie: całodzienne ( 3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę dla podróży trwającej ponad 3 godz. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A. NNW 15.000 PLN. Opieka pedagogiczna. Realizacja program.

Uwagi praktyczne:

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od predyspozycji psychofizycznych uczestników. Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego. Udostępnienie pokoi w ośrodku od godz.17:00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie z pokoi o godz.08:00 w dniu wyjazdu. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości ok. 50 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.Informacja o cenie:

Cena nie obejmuje:

- kaucji zwrotnej pobieranej w ośrodku w dniu przyjazdu w wysokości ok. 50 PLN

-programu fakultatywnego

- Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.

Komentarze