Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

RUNOWO - transport

Polska

  

RUNOWO - Runowo

40.00
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

20.08 - 30.08.2022
autokar
3 posiłki
1 osoba
Organizator: BUT

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Terminy


Jeśli chcesz przejść do rezerwacji któregoś z poniższych terminów, kliknij w niego.

20.08 - 30.08.2022 11 dni Autokar
Rezerwuj
Wyprzedane
40 PLN

Opis

Spędź zimowe ferie aktywnie, z końmi, profesjonalną kadrą instruktorską i super programem w malowniczym zakątku Kaszub.
Dzięki autorskiemu programowi realizowanemu podczas OBOZU w Stajni Pałac Runowo - Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ odkryjesz niezwykły świat koni!

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu pomiędzy Lęborkiem a Słupskiem.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" to XVIII-wieczny, monitorowany kompleks pałacowo-parkowy położony na 5 ha. Śpimy w budynku pałacowym dwukondygnacyjnym składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej, holu z zabytkowym kominkiem, przestronnych pokoi 4-,5-,6-,7-,8-osobowych z łazienkami, sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Na terenie ośrodka znajduje się sklepik ze słodyczami, napojami i pamiątkami. Sklepik jest otwierany po posiłkach i w wyznaczonych godzinach.

WYŻYWIENIE:
All inclusive: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja serwowane w stylowej jadalni (dania polskie i europejskie). Tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę i gorącą herbatę !!!
- stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
- stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych
Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu. Dla osób z transportem zorganizowanym suchy prowiant na drogę powrotną.

Istnieje możliwość realizacji diety wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej i innej - prosimy o zgłoszenie takiej informacji po dokonaniu rezerwacji na nasz adres mailowy: but@but.waw.pl

PROGRAM:
GDZIE SIĘ SZKOLIMY:
STAJNIA PAŁAC RUNOWO posiada kategorię III stopnia jako Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ.
Ośrodek jeździecki składa się z kilku stajni, w których mieszka obecnie ponad 30 koni. Każda ze stajni wyposażona jest w duże, przestronne boksy i automatyczne poidła. W roku 2016 postawiono krytą, namiotową ujeżdżalnię (biegalnik dla koni), natomiast w 2019 roku oddano do użytkowania 6-stanowiskową karuzelę dla koni.

Na terenie stajni znajduje się: siodlarnia, szorownia, myjka dla koni, karuzela dla koni, szatnia, kryta ujeżdżalnia 600 m kw (20 na 30 metrów z bandą zabezpieczającą).
Do nauki jazdy konnej przeznaczone są 4 place z podłożem piaszczystym. Na największym z nich organizowane są zawody w skokach przez przeszkody i egzamin na Powszechne Odznaki PZJ.
Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem.

CO ZAPEWNIAMY:
Realizację programu jeździeckiego dostosowywanego do indywidualnych umiejętności i potrzeb uczestników. Szkolimy zarówno początkujących jak i zaawansowane osoby.
Minimum 4h lekcyjne zajęć w Stajni dziennie (zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne, zajęcia w siodle oraz zajęcia z pielęgnacji i żywienia koni)
- Stajnia Pałac Runowo prowadzi jazdy w siodle w systemie godzin szkolnych - jedna godzina lekcji obejmuje 45 minut jazdy samodzielnej w siodle lub 30 min w przypadku jazdy na lonży,
- W przypadku zajęć podczas ferii typowo jeździeckich, jednego dnia uczestnik może jeździć w siodle 2 godziny lekcyjne razem lub osobno (np rano i wieczorem).
Nielimitowany dostęp do stajni i koni - 35 koni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych,
Indywidualny przydział koni do opieki oraz pielęgnacji,
Szkolenia w dobieraniu sprzętu dla jeźdźca i konia,
Dostęp do biblioteczki konnej - ponad 200 fachowych książek oraz gazet jeździeckich z całego świata,
Do dyspozycji: parkury zewnętrzne, leśne szlaki konne oraz kryta ujeżdżalnia - 600 m kw,
Dla dzieci do 10 roku życia - grupa My Little Pony,
Możliwość zdania na odznakę PZJ Jeżdżę Konno (dopłata 100 zł)

A ponadto zajęcia rekreacyjne:
Konkursy piękności koni, konkurs o "Złotą podkowę" - parkury z przeszkodami,
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych kulig konny,
Zajęcia: animacyjne, survivalowe, artystyczno-plastyczne, integracyjne,
„Talent show”, „Disco Animacje”,
Ognisko integracyjne i inne atrakcje eventowe.

Uwaga! Pobyt Off line - odpoczywamy od TV, telefonów i internetu!

FAKULTETY I DODATKI:
Dodatkowe zajęcia są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.
ODZNAKA JEŻDŻĘ KONNO - egzamin na odznakę Jeżdżę Konno Polskiego Związku Jeździeckiego. Prosimy o wypełnienie protokołu na odznakę "Jeżdżę Konno". Dokument do pobrania w zakładce dokumenty.
Cena: 100 PLN
PAKIET AMAZONKI - komplet kultowych gadżetów: brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem "Konie Moim Życiem" - do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni.
Cena: 140 PLN

TRANSPORT - JAK JEDZIEMY:
Dzień 1 - przyjazd do ośrodka od godz. 15:00, zakwaterowanie, kolacja
Dzień 2-6 - wypoczynek wg programu
dzień 7 - śniadanie + suchy prowiant na drogę (dla osób korzystających z transportu zorganizowanego), wyjazd z ośrodka do godz. 11:00

Dla uczestników z dojazdem własnym:
- Prosimy o przyjazd do ośrodka od godz. 15:00 do 18:00
- Wyjazd odbywa się w godzinach przedpołudniowych do godziny 11:00
- Adres obiektu: Pałac Pod Bocianim Gniazdem, Runowo 23, 76-230 Potęgowo

Istnieje możliwość skorzystania z transportu za dopłatą.
Transport odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 5 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek, zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem droga mailową. Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów.

INFORMACJE DODATKOWE:
Zabierz ze sobą:
Bryczesy lub spodnie bezszwowe do jazdy konnej, buty do jazdy konnej lub buty z płaską podeszwą za kostkę, rękawiczki do jazdy konnej lub inne rękawiczki,
Kask i kamizelkę ochronną zapewniamy na miejscu, natomiast w przypadku posiadania własnego sprzętu należy go podpisać,
Wygodne i ciepłe rzeczy,
Dres, rajstopy lub odzież termiczną,
Czapkę na głowę lub opaskę,
Kurtkę zimową, kamizelkę,
Buty zimowe za kostkę (mogą być kalosze ocieplane),
Kapcie,
Rękawiczki 2 pary,
Przybory toaletowe,
Krem do rąk,

a ponadto:
Kieszonkowe (średnio ok. 20 zł/dzień),
Ważną legitymację szkolną,
Wypełnioną kartę kwalifikacyjną (wraz z adnotacją o ewentualnej diecie)
Wypełniony protokół na odznakę "Jeżdżę Konno". Dokument do pobrania w zakładce dokumenty.(dotyczy fakultetu)

BARDZO WAŻNE: Obowiązkowo należy zapoznać się z Regulaminem Zimowiska oraz Regulaminem Stajni Pałac Runowo. Warunkiem przystąpienia do nauki jazdy konnej w stajni Pałac Runowo jest zapoznanie się z Oświadczeniem Rodzica oraz dostarczenie wypełnionego i podpisanego przez opiekuna dziecka dokumentu. Dokumenty do pobrania w zakładce dokumenty.

Telefony komórkowe na zimowisku: z przyczyn bezpieczeństwa pracy i zajęć, telefony są deponowane u opiekunów na czas jazd konnych, wyjść do lasu czy zajęć grupowych. Dostępne są w wyznaczonych godzinach. Telefony komórkowe rozpraszają dzieci podczas jazd, mogą przyczynić się do spłoszenia koni czy zostać rozdeptane na jeździe przez konia lub zgubione w lesie na wędrówce pieszej. Na kolonii i obozach w Pałacu pod Bocianim Gniazdem jest sjesta poobiednia trwająca od ok. godz. 13:30 do ok. godz. 15:30, podczas której dzieci odpoczywają w pokojach i mogą korzystać z telefonów do woli.

Organizatorem zimowiska jest Ośrodek Pałac pod Bocianim Gniazdem, Stajnia Pałac Runowo, TAX S.C. Jakub Rutkiewicz, Marta Rutkiewicz. Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) Województwa Pomorskiego o nr 252.

Świadczenia

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie,
realizację zajęć tematycznych i bloków jeździeckich zgodnie z programem oferty,
profesjonalną kadrę instruktorską Polskiego Związku Jeździeckiego, wychowawczą i medyczną Runowo Team (zawodnicy Klubu Jeździeckiego oraz pasjonaci i prawdziwi przyjaciele zwierząt - fachowcy z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi), materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć,
ubezpieczenie PZU (NNW 10 tys. zł).
Cena nie zawiera: transportu, dopłat transportowych (zakładka transport), fakultetów.

Komentarze