Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DZIECI 5 H DZIENNIE APRICA

WLOCHY-APRICA

  

Aprica

1350.00
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

01.02 - 08.02.2020
dojazd własny
wg programu
2 osoby
Organizator: SPORTVITA
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

Program Szkoły Narciarskiej Sport Vita SITN-PZN dedykowany dzieciom w wieku 7-15 lat, których umiejętności są na takim poziomie, żeby mogły jeździć w grupie z instruktorem (swobodna jazda na wprost, hamowanie i skręcanie).

Celem szkolenia jest podnoszenie umiejętności naszych kursantów, poprzez ciekawe ćwiczenia i współzawodnictwo, a zarazem zapewnienie im miłego i bezpiecznego wypoczynku na nartach. Na zakończenie szkolenia organizujemy zawody z nagrodami dla wszystkich jego uczestników.

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 7/8-osobowych. Pierwszy dzień zajęć na nartach należy traktować jako "techniczny". Po pierwsze dokonujemy wtedy podziału na grupy, po drugie poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i jazdę po łatwej trasie dajemy czas naszym kursantom na ponowne oswojenie się z nartami po przerwie.

Przy dokonywaniu rezerwacji wyjazdu rodzic wypełnia Kartę Zgłoszenia Uczestnika Szkolenia, w której określa umiejętności dziecka, co pozwala nam stworzyć pierwszy nieformalny podział na grupy jeszcze przed spotkaniem na stoku. Właściwy podział następuje na stoku. Wbrew utartej powszechnie opinii dołączanie dzieci do dużo lepiej jeżdżących od nich osób nie zawsze prowadzi do szybszej nauki. Takie zabiegi często kończą się frustracją i niechęcią kursantów do uczestnictwa w zajęciach, dlatego instruktorzy codziennie analizują sytuację i w razie potrzeby przesuwają dzieci między grupami tak, aby jak najwięcej skorzystały one ze szkolenia.

Kochani rodzice! Serwisowanie sprzętu dzieci jest tak samo ważne, jak dorosłych! :)

W trosce o naszych podopiecznych każde dziecko otrzymuje odblaskową narzutkę, aby było dobrze widoczne na stoku.

Wszystkie dzieci muszą posiadać kask!

Świadczenia

Cena zawiera: Program szkolenia obejmuje 6 dni jazdy na nartach po 5 godzin dziennie (godzina szkoleniowa trwa 55 min). Codzienne szkolenie podzielone jest na dwa bloki. Zajęcia na stoku odbywają się w godzinach 10:30 – 12:50 i 13:30 – 15:30. Między godziną 12:50 a 13.30 kursanci mają przerwę na jedzenie (we własnym zakresie, istnieje możliwość przekazania instruktorowi pieniędzy na lunch) i odpoczynek pod opieką instruktorów.

Cena dla osób wykupujących tylko szkolenie. Dla Klientów korzystających z oferty Sport Vita cena szkolenia jest niższa.
Cena nie zawiera: - Posiłku oraz napoi na stoku podczas przerwy w szkoleniu.
- Wypożyczenie sprzętu narciarskiego.
- Skipassu.

Komentarze