Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
2 osoby
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

bTAJLANDIA - MALEZJA - SINGAPURbr /Sylwester w Jomtien Beach:/b

bDzień 1:/b
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Tajlandii.

bDzień 2:/b
BANGKOK - JOMTIEN BEACH - PATTAYA (Tajlandia)
Przylot do stolicy Tajlandii - Bangkoku. Przejazd do Jomtien Beach, kurortu leżącego w pobliżu najsłynniejszej miejscowości letniskowej Tajlandii - Pattaya. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek przy basenie. Fakultatywnie - przejażdżka lokalnym transportem (songtaeow) do centrum życia nocnego Pattaya - Walking Street i kolacja w tajskiej restauracji folklorystycznej (ok. 30 USD). Spacer po gwarnych ulicach, pełnych tajskich restauracji oraz sklepów.

bDzień 3:/b
JOMTIEN BEACH font color =maroonWIECZÓR SYLWESTROWY/font
Wypoczynek przy basenie. Fakultatywnie - rejs łodzią na Wyspę Koralową (Ko Lan) (ok. 45 USD). Czas wolny. Obiad w lokalnej restauracji. Na miejscu można skorzystać z różnych aktywnych form wypoczynku na wodzie - narty wodne, łodzie bananowe, nurkowanie, spacer po dnie morza (dodatkowo płatne). Powrót do Jomtien Beach. Wieczór sylwestrowy w restauracji hotelowej. Uroczysta kolacja (bufet, kuchnia międzynarodowa, japońska i chińska), zabawa przy muzyce na żywo, strongspan style=color: #800000;powitanie Nowego Roku/span./strong

bDzień 4:/b
JOMTIEN BEACH
Wycieczka do niezwykłego ogrodu tropikalnego Nong Noech. Spacer wśród egzotycznych roślin, przedstawienie tajskich tańców i ceremonii (tajski boks, orszak ślubny), pokaz umiejętności słoni. W czasie wycieczki obiad. Wieczorem - fakultatywnie - rewia pięknych tancerek (albo raczej tancerzy) tzw. drag show w klubie Tiffany lub Alcazar, dyskoteka lub dla odważnych - gorący live show (ok. 30 USD).

bDzień 5:/b
BANGKOK
Rano przejazd z Jomtien Beach do Bangkoku. Po drodze dla chętnych (fakultatywnie) wizyta na farmie krokodyli (ok. 30 USD). Przyjazd do Bangkoku i zwiedzanie miasta - świątynia Złotego Buddy (Wat Traimit), w której podziwiać można szczerozłoty, ważący ponad 5 ton posąg Buddy. Rejs długą, tradycyjną łodzią po rzece Menam (Chao Phraya). Postój przy pięknie zdobionej Świątyni Brzasku (Wat Arun). Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer na bazar Pratunam.

bDzień 6:/b
BANGKOK
Dalsze zwiedzanie Bangkoku. Najważniejszy w Tajlandii kompleks królewsko-świątynny - Wielki Pałac (Grand Palace) i świątynia Szmaragdowego Buddy (Wat Phra Kaew), największa tajska świętość, którą jest wyrzeźbiony z cennego szmaragdu mały posążek Buddy, który od 250 lat jest celem hołdów i pielgrzymek. Spacer wąskimi uliczkami, wśród setek straganów i kolorowych wystaw dzielnicy chińskiej (China Town). Powrót do hotelu.

bDzień 7:/b
BANGKOK
Czas wolny na zakupy w dzielnicach małych sklepików lub w eleganckich galeriach handlowych Bangkoku. Fakultatywnie - wycieczka do dawnej (w okresie 1350-1767) stolicy Syjamu - Ayutthaya. Zwiedzanie pozostałości starych świątyń; obiad (ok. 45 USD).

bDzień 8:/b
KANCHANABURI
Wycieczka nad rzekę Kwai. Po drodze targ wodny Damnoern Saduak oraz postój na plantacji orzechów kokosowych - oglądanie różnych produktów z kokosa i zwiedzanie typowego tajskiego domu. Wizyta w wytwórni mebli z drewna tekowego. Przyjazd do Kanchanaburi. Zwiedzanie słynnego mostu na rzece Kwai oraz Muzeum Wojennego. Kolacja. Nocleg w hotelu na tratwach, przycumowanych przy brzegu rzeki Kwai.

bDzień 9:/b
BANGKOK
Rano fakultatywnie - przejażdżka na słoniu (ok. 30 USD). Przejazd do Bangkoku. Następnie podróż nocnym pociągiem (kuszetki) na południe Tajlandii, do Trang.

bDzień 10:/b
KRABI - AO NANG
Po przyjeździe do Trang śniadanie. Następnie transfer do Krabi, nad słynną zatokę Ao Nang. Zakwaterowanie (na 3 noce) w kompleksie hotelowym, położonym wśród gęstej zieleni palm kokosowych - bungalow w tradycyjnym stylu. Na miejscu m.in. basen, restauracja. Możliwość zamówienia (dodatkowo płatne) tradycyjnego masażu tajskiego, wypożyczenia kajaku, roweru. W pobliżu znajduje się piaszczysta plaża Ao Nang, promenada ze sklepikami i restauracjami. Po południu - fakultatywnie - spływ kajakami przez meandry kanałów wśród lasów mangrowych i wapiennych formacji skalnych o zapierających dech kształtach, postój przy jaskini z malowniczymi stalaktytami i stalagmitami (ok. 35 USD).

bDzień 11:/b
AO NANG
Czas wolny - plażowanie, pływanie. Fakultatywnie - wycieczka po zatoce Phangnga (ok. 65 USD). Postój na słynnej wyspie Jamesa Bonda (Panyee Island). Po drodze - obiad.

bDzień 12:/b
AO NANG
Odpoczynek na plaży. Fakultatywnie - wycieczka statkiem na wyspę Phi Phi (ok. 85 USD, min. 8 osób). Po drodze przerwa na nurkowanie (organizatorzy zapewniają sprzęt) oraz postój przy Viking Cave. Po przyjeździe na słynną wyspę Phi Phi - obiad, potem czas na spacer uliczkami handlowymi.

bDzień 13:/b
HAT YAI
Transport na ląd. Przejazd do Hat Yai, a następnie podróż nocnym pociągiem (kuszetki) do Kuala Lumpur - stolicy Malezji.

bDzień 14:/b
KUALA LUMPUR (Malezja)
Rano przyjazd do Kuala Lumpur. Zakwaterowanie w hotelu, śniadanie. Następnie zwiedzanie - plac Niepodległości, Pałac Królewski (z zewnątrz), Meczet Narodowy. Czas wolny na starym mieście China Town. Następnie przejazd do najwyższych bliźniaczych wież świata Petronas Towers (452 m wys.). Wjazd na łączący je most Skybridge. Wieczorem przejazd na kolację do tradycyjnej restauracji, gdzie spożywaniu potraw malajskich towarzyszą występy pięknie wystrojonych tancerek i zwinnych tancerzy.

bDzień 15:/b
KUALA LUMPUR - MALAKKA
Wycieczka do leżących poza miastem ogromnych jaskiń Batu ze świątynią hinduistyczną wewnątrz, która jest ważnym miejscem pielgrzymek. Następnie przejazd do historycznego miasta Malakka, dawnej kolonii portugalskiej, holenderskiej i brytyjskiej. Zwiedzanie kościoła św. Piotra (z 1710 r.), zabytkowej bramy Porta de Santiago, kościoła Christchurch, chińskiej świątyni Cheng Hoon Teng. Zakupy na ulicy Jonkers, słynnej ze sklepów z antykami.

bDzień 16:/b
SINGAPUR
Transfer autokarem do Singapuru - małego wyspiarskiego państwa na Półwyspie Malajskim. Zakwaterowanie w hotelu. Następnie zwiedzanie miasta - ratusz, parlament, Victoria Hall. Spacer po nabrzeżu z posągiem Merliona, symbolu Singapuru. Zwiedzanie dzielnicy chińskiej ze świątynią Thian Hock. Kolacja. Wieczorem spacer do zabytkowego hotelu Raffles.

bDzień 17:/b
SINGAPUR
Wjazd na taras widokowy znajdujący się na 57. piętrze hotelu Marina Bay Sands. Czas wolny na zakupy lub piesze zwiedzanie Singapuru (np. liczne muzea, centra handlowe, spacer nad morzem). Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

bDzień 18:/b
Przylot do Warszawy.

brbI RATA:/b
2000 PLN - płatna przy zapisie

bII RATA:/b
płatna na 40 dni przed wyjazdem

bCena obejmuje:/b
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, pociągami (kuszetki), promem/łodzią,
* 15 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3* (w Kuala Lumpur i w Malakce 4*), pokoje 2-os.; dopłata do pokoju 1-os. 2850 PLN; 2 noclegi w pociągach nocnych (kuszetki),
* 15 śniadań, 1 obiad, 3 kolacje - w tym p- kolacja z występem folklorystycznym w Kuala Lumpur,/p
* wieczór sylwestrowy z kolacją,
* opiekę polskiego pilota,
* usługi lokalnych przewodników w Tajlandii i Malezji,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

bUWAGA !:/b
* Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki oraz posiadać min. 3 strony wolne.
* Na bilety wstępu do obiektów wg programu oraz na zwiedzanie Singapuru należy przeznaczyć ok. 160 USD.
* Na zwyczajowe napiwki sugeruje się przeznaczyć ok. 65 USD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: a href=https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.htmlhttps://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html/a oraz a href=http://www.ufg.plhttp://www.ufg.pl/a

bTerminy:/bbr

Komentarze