Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

USA - Hawaje

USA

  
9913
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

02.02 - 12.02.2019
samolot, Warszawa, Okęcie
Wg programu
2 osoby
Organizator: LOGOSTOUR

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Terminy


Jeśli chcesz przejść do rezerwacji któregoś z poniższych terminów, kliknij w niego.

02.02 - 12.02.2019 11 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 9913 PLN 05.03 - 15.03.2019 11 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 9913 PLN 25.04 - 05.05.2019 11 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 9913 PLN 30.05 - 09.06.2019 11 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 9913 PLN 07.11 - 17.11.2019 11 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 9913 PLN 21.11 - 01.12.2019 11 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 9913 PLN

Opis

bUSA - Hawaje 2019:/b

bDzień 1:/b
HONOLULU - WAIKIKI BEACH
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do USA. Przylot do Honolulu, stolicy stanu Hawaje, leżącej na wyspie Oahu. Po przylocie tradycyjne powitanie wieńcem lei. Transfer do hotelu w Waikiki Beach, najsłynniejszym kurorcie wakacyjnym Hawajów.

bDzień 2:/b
WAIKIKI BEACH
Dzień wolny na odpoczynek po długiej podróży. Czas na spacer wzdłuż plaży nad Oceanem Spokojnym i głównej promenady z wieloma sklepami.

bDzień 3:/b
WAIKIKI BEACH - WYSPA OAHU
Czas wolny - odpoczynek na pobliskiej plaży. Wycieczka fakultatywna wokół wyspy Oahu z obiadem (czas trwania 8 godzin, ok. 105 USD). W programie liczne postoje w malowniczych miejscach, m.in. wjazd do wnętrza krateru Diamond Head, zatoka Hanauma, punkt widokowy Makapuu, morski gejzer Halona Blowhole. Przerwa na piknik na piaszczystej plaży Waimanalo. Postój na degustację hawajskiej kawy i orzechów macadamia. Po południu wjazd na zbocze góry, gdzie stoi kopia japońskiej świątyni buddyjskiej Byodoin. Widok na zatokę Waimea i świątynię mormonów. Przejazd obok plaż północnego wybrzeża - Sunset Beach i Laniakea. Krótki postój na słynnej plaży Sunset Beach, gdzie co roku odbywają się międzynarodowe mistrzostwa surferów. Degustacja owoców na plantacji ananasów firmy Dole. Powrót do Waikiki Beach.

bDzień 4:/b
HONOLULU
Czas wolny na plażowanie. Dla chętnych fakultatywne zwiedzanie największych atrakcji Honolulu (czas trwania 5 godzin, cena ok. 50 USD). W programie - przejazd do historycznego miejsca bliskiego pamięci wszystkich Amerykanów - bazy marynarki wojennej Pearl Harbor, gdzie znajduje się ekspozycja upamiętniająca atak Japończyków na ten port w 1941 roku i zatopienie wielu okrętów. Do jednego z nich, zanurzonego pod wodą krążownika USS Arizona, można dopłynąć specjalną łodzią. Następnie zwiedzanie centrum Honolulu, stolicy stanu Hawaje - pomnik króla Kamehameha; Iolani - jedyny pałac królewski w Stanach Zjednoczonych, który był siedzibą panujących w XIX wieku na Hawajach monarchów, oraz ratusz i rezydencja gubernatora.

bDzień 5:/b
WAIKIKI BEACH - Centrum Kultury Polinezyjskiej
Czas wolny na plaży. Dla chętnych fakultatywny wyjazd do skansenu Polynesian Cultural Center (Centrum Kultury Polinezyjskiej) w Laie (czas trwania 10 godzin, ok. 145 USD z obiadem). Zwiedzanie polinezyjskich wiosek reprezentujących archipelagi - Markizy, Fiji, Samoa, Tonga, Hawaje, Markizy, Tahiti i wyspy Nowej Zelandii. Pokaz filmu o rafie koralowej w technice IMAX, na ekranie o wysokości 7 metrów. Przedstawienie folklorystyczne na wodzie. Po południu tradycyjna hawajska uczta - luau (szwedzki stół). Wieczorem wspaniała rewia - tańce z elementami baletu, pokazy laserowe, muzyka na tradycyjnych instrumentach. Powrót do hotelu.

bDzień 6:/b
WAIKIKI BEACH
Czas wolny na spacer wzdłuż oceanu lub atrakcyjne zakupy. Dla chętnych wycieczka do dżungli (czas trwania 4 godziny, cena ok. 40 USD). Spacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa. Podziwianie z bliska bujnej przyrody lasów deszczowych strefy podzwrotnikowej. Następnie wyjazd na szczyt góry Tantalus i przejście na punkt widokowy z fantastyczną panoramą Honolulu i okolic. Poczęstunek lokalnym słodkim przysmakiem - malasada (rodzaj nadziewanych pączków posypanych cukrem).

bDzień 7:/b
WYSPA HAWAII
Czas wolny w Waikiki Beach. Dla chętnych całodzienna wycieczka samolotowa na wyspę czynnych wulkanów - Hawaii, nazywaną również Big Island, największą wyspę w archipelagu Hawajów (czas trwania 15 godzin, ok. 445 USD). Wylot na Hawaii do Hilo, największego miasta na wyspie. Po przylocie śniadanie w miejscowej restauracji. Wyjazd do Parku Królowej Liliuokalani słynną aleją banianową. Po drodze kamienne ogrody i giełda rybna Suisan. Degustacja wyśmienitej lokalnej kawy Kona, uprawianej wyłącznie na tej wyspie. Następnie przejazd nad zatokę Hilo, która często doświadczała tsunami. Widok na tropikalny las deszczowy z postojem nad malowniczą zatoką Onomea. Przejazd przez Honomu, dawną osadę hawajskich kowbojów paniolo. Zwiedzanie Parku Stanowego Akaka - 20-minutowy spacer łatwym szlakiem przez dżunglę do wodospadów Akaka i Kahuna. Podziwianie niesamowitych form lawowych leżących pośród wspaniałej tropikalnej roślinności w Lava Tree State Park. Dla chętnych kąpiel w Ahalanui Hot Springs, gorących źródłach podgrzewanych energią aktywnego wulkanu. Przerwa na posiłek w Kalapana - opustoszałym mieście, które zostało zniszczone i zalane morzem lawy przez wybuch wulkanu KÄŤlauea w 1990 roku. Spacer po czarnej plaży. Wizyta na plantacji orchidei Akatsuka i podziwianie najwspanialszych i najpiękniejszych okazów. Zwiedzanie największych atrakcji w Parku Narodowym Hawaii Volcano - gejzery parowe, tuba lawowa, droga łańcucha kraterów ze szczytu (1300 m n.p.m.) do oceanu przez księżycowy krajobraz powierzchni aktywnego wulkanu. Po zmroku podziwianie rozżarzonego czerwienią wnętrza krateru Halemaumua. Powrót do Hilo. Wylot do Honolulu.

bDzień 8:/b
WAIKIKI BEACH - WYSPA OAHU
Czas do własnej dyspozycji. W Waikiki Beach znajduje się wiele sklepów i galerii handlowych. Dla chętnych okazja do podziwiania wyspy Oahu z lotu ptaka. Przelot helikopterem (czas trwania 3 godziny, w tym 45 minutowy lot, cena ok. 240 USD). Niezapomniany widok kurortu Waikiki Beach - malownicza góra Diamond Head (Głowa Diamentowa), panorama zatoki Pearl Harbor, rafa koralowa, plantacja ananasów firmy Dole i dolina Nuuanu.

bDzień 9:/b
WAIKIKI BEACH
Transfer na lotnisko. Przelot do jednego z portów lotniczych w USA.

bDzień 10:/b
Wylot do Europy.

bDzień 11:/b
Przylot do Warszawy.

brbI RATA:/b
2000 PLN - płatna przy zapisie

bII RATA:/b
płatna na 40 dni przed wyjazdem

bCena obejmuje:/b
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* transfery z i na lotnisko,
* 8 noclegów; zakwaterowanie w hotelu 3* w Waikiki Beach, pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 3200 PLN,
* 8 śniadań,
* opiekę polskiego pilota-przewodnika,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

bUWAGA !:/b
* Uczestnicy wycieczki mogą starać się o wizę za pośrednictwem biura LogosTour (najpóźniej na 2 miesiące przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć formularze wizowe, z których dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet). Orientacyjna cena wizy wynosi około 700 PLN. Opłata za pośrednictwo wizowe - 200 PLN. Szczegóły w biurze. W przypadku otrzymania wizy i rezygnacji z wyjazdu - potrącenie wg Warunków Uczestnictwa. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu i posiadać min. 2 strony wolne.
* Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu.
* Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.
* Na wyżywienie sugerujemy zabrać ok. 30-40 USD dziennie.

bTerminy:/bbr30.05 - 09.06.2019, 9900.00 PLNbr07.11 - 17.11.2019, 9900.00 PLNbr21.11 - 01.12.2019, 9900.00 PLNbr

Komentarze