Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

Program:

ASG – komandos
(12-18 lat)

Na obozie odbędziesz szkolenie w zakresie: musztry, survivalu (przetrwanie w lesie), orientacji w terenie, poznasz budowę i podstawy serwisu repliki. Podczas zajęć z byłymi i aktywnymi wojskowymi realizowane będą: zielona taktyka (walki w terenie leśnym i pustynnym), formacje patrolowe, sposoby patrolowania terenu, „zakładanie” zasadzek, pokonywanie przeszkód terenowych w formacjach, elementy czarnej taktyki, GPS i łączność.

Zgłębisz zagadnienia pirotechniczne i odbędziesz szkolenie snajperskie. Wszystkie elementy realizowane będą podczas wielu scenariuszowych strzelanek. Nie zabraknie również eskapad pojazdami militarnymi.

Uczestnicy obozu ASG powinni zabrać własne repliki, środki ochrony oczu, strój, menażkę, niezbędnik, regulamin i oświadczenie podpisane przez opiekunów (dostępne na almatur.pl). Organizator zapewni: amunicje, środki pirotechniczne, do kamuflażu i do konserwacji replik.

Na miejscu (za opłatą) dostępny jest podstawowy serwis ASG. Wypożyczenie repliki ASG (AK47, M16, M15, M4, snajperka) na czas trwania obozu ok. 120-200 PLN.

Ze względów bezpieczeństwa do zajęć ASG dopuszczane są repliki o prędkości wylotowej do 110 m/s (360 fps). Ograniczenie nie dotyczy karabinów snajperskich strzelających ogniem pojedynczym. W replikach o wyższej wartości prędkości wylotowej można na miejscu dokonać odpowiednich przeróbek w celu dostosowania do wymagań (dodatkowa opłata ok. 50 PLN).

Program fakultatywny:

Narty wodne ok. 50 PLN/15 minut.
Paintball ok. 50 PLN/gra.
Pakiet wodniacki: Padleboard – SUP, Jet Ski – skuter wodny (15 min), narty wodne (15 min), rejs motorówką, dmuchańce wodne (np. banan wodny, opona) Koszt pakietu: 150 PLN.

Zakwaterowanie:

Zespół Ośrodków Wypoczynkowych „Ani”, „Diament”, „Ośrodek Szkoleniowy Poczty Polskiej”, „PRL” – byłe koszarowce wojskowe, obecnie całkowicie odnowione i przystosowane do celów rekreacyjnych. Posiadają ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych. Zdecydowana większość z łazienkami i TV SAT.
Kompleks ośrodków, położony jest w lesie, niedaleko jeziora Pile. W okolicy znajdują się boiska ze sztuczną nawierzchnią do koszykówki i piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej oraz doskonale wyposażona hala sportowa z kilkoma salami, a także mały kryty basen i park linowy z 20 stanowiskami.

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 10 noclegów (w terminie 6 - 8 noclegów). Zespół Ośrodków Wypoczynkowych „Ani”, „Diament”, „Ośrodek Szkoleniowy Poczty Polskiej”, „PRL” – byłe koszarowce wojskowe, obecnie całkowicie odnowione i przystosowane do celów rekreacyjnych. Posiadają ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych. Zdecydowana większość z łazienkami i TV SAT.

Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki) w sali restauracyjnej ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Podczas zajęć poza miastem, ciepły catering. Nie dotyczy dnia survivalowego, gdzie posiłek przygotowują uczestnicy w warunkach polowych.

Transport: autokar z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i sportowa. Realizacja programu.

Uwagi praktyczne:

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Konieczne są: nieprzemakalna kurtka i ciepły sweter (lub polar), strój kąpielowy, co najmniej dwie pary butów sportowych (w tym tzw. „halówki”), latarka z zapasem baterii, scyzoryk, nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem, środek na kleszcze i komary. Niezbędnym będzie strój mogący ulec zniszczeniu i z którym chętnie rozstaniecie się po zakończeniu obozu. Należy również zabrać poprawnie wypełnioną kartę obozową, numer PESEL.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów. W turnusie 6, zajęcia mogą być realizowane w zakresie dostosowanym do zmniejszonej ilości dni obozu.

Planowany przyjazd do ośrodka w godz. 16:30-17:30. Planowany wyjazd z ośrodka w godz. 07:30-08:30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 12.00.

Filmy:

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/7xB19wR6vrk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/7xB19wR6vrk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Informacja o cenie:

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.
1. Borne Sulinowo, Polska

Komentarze