Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

O nasWycieczki.pl

Świat jest pełen pięknych miejsc, a my chcemy je Tobie przybliżyć. Nooo... nie dokładnie my, bo wiemy, że ktoś to może zrobić lepiej niż my. Ten ktoś to najlepsi polscy organizatorzy turystyki, z którymi współpracujemy od lat. Wstyd się przyznać, ale z niektórymi nawet od kilkudziesięciu lat! To profesjonaliści, którzy z pasją tworzą najbardziej różnorodne wycieczki i znają się na tym jak nikt inny. My tylko pomagamy im do Ciebie dotrzeć.

Dla Ciebie na stronie wycieczki.pl zebraliśmy wycieczki wszelkiego rodzaju. Od takich, na których w pięknych okolicznościach natury odpoczniesz leżąc do góry brzuchem, poprzez kolonie i obozy, które zapewnią najmłodszym podróżnikom niezapomniane wrażenia, po te, które miłośnikom zwiedzania pokażą najbardziej interesujące miejsca i zabytki na całym świecie. Od eskapad, które przybliżą Tobie najbardziej egzotyczne miejsca na świecie, po wyprawy podczas których będziesz mógł eksplorować podwodny świat.


Bezpośrednio

Ideą wycieczki.pl jest to, żeby zagwarantować Tobie bezpośredni kontakt z organizatorami prezentowanych wycieczek i umożliwić ich rezerwację bez pośredników, prosto od touroperatorów. Nie zatrudniamy żadnych agentów ani pośredników, nie mamy też call center. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły, przy każdej wycieczce znajdziesz bezpośredni kontakt do biura podróży, które ją organizuje. Możesz zadzwonić, napisać korzystając z formularza kontaktowego (znak zapytania po prawej stronie) lub odwiedzić biuro organizatora osobiście.

Bezpośredniość to główna cecha wycieczki.pl. Dlaczego? Ponieważ chcemy dostarczyć Tobie najlepszych sprawdzonych informacji i najlepszą obsługę. A kto zapewni ją Tobie lepiej niż organizator wycieczki we własnej osobie? Nikt nie zna tej oferty lepiej niż ten kto ją przygotował, kto wysyła tam klientów, kto zatrudnia najlepszych przewodników i pilotów. Najlepiej zna ją jej organizator i to on udzieli Tobie najlepszych i najbardziej aktualnych informacji o niej. Właśnie dlatego.


Blisko Ciebie

Nie ukrywamy tego - chcemy być blisko Ciebie. Dlatego na wycieczki.pl znajdziesz ofertę ponad 30 organizatorów, którzy swoje siedziby mają w 24 miastach Polski. Żeby było jeszcze bliżej, mamy do zaoferowania wyjazdy z ponad 170 miast Polski oraz z Berlina. Dzięki temu nie musisz przejeżdżać pół Polski, żeby wyjechać na wymarzony urlop. Wszystko po to, żebyś miał wygodniej. Bo od tego jest urlop, żeby wypoczywać, a nie męczyć się dojazdami.


Bezpieczeństwo

Nawet w kwestii bezpieczeństwa, zatroszczymy się o Twoją spokojną głowę. Na wycieczki.pl dbamy o Ciebie i Twoich bliskich podróżujących z Tobą. I nie chodzi nam tutaj o bezpieczeństwo na wybranej przez Ciebie wycieczce. To jest u nas standardem. Obojętnie jaką ofertę wybierzesz, możesz być pewien, że zawiera ona ubezpieczenie. Dodatkowo, każdy z organizatorów, których ofertę możesz zarezerwować na wycieczki.pl posiada ubezpieczeniową gwarancję turystyczną. Bo poniżej pewnych standardów nie schodzimy.

Również Twoje bezpieczeństwo w sieci oraz bezpieczeństwo Twoich danych leży nam na sercu. Dlatego zastosowaliśmy certyfikat ssl (więcej o nim tutaj), który chroni Ciebie kiedy przebywasz na stronie wycieczki.pl. A jeśli zdecydujesz się założyć rezerwację, Twoje dane będziemy chronić najwyższymi przewidzianymi przez RODO zabezpieczeniami. Bo wiemy, że to ważne.


Ceny

Ceny, które podajemy na wycieczki.pl to ceny ostateczne, ustanowione przez organizatorów wycieczek. Na naszej stronie kupujesz bez pośredników, prosto od touroperatora, bez dodatkowych narzutów i prowizji, czyli w najniższej możliwej cenie. Normalne. Ale my dajemy Tobie coś jeszcze... Na wycieczki.pl jako pierwszy korzystasz z promocji organizowanych przez naszych touroperatorów. Tylko tutaj dostajesz informacje i ceny z pierwszej ręki.