Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – LATO 2019
HISZPANIA – FRANCJA
FRANCJA – PARYŻ + EURODISNEYLAND / PARK ASTERIXA
wiek uczestników 14 – 18 lat

Lloret de Mar – stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.
Hotel Guitart Central Park***/Samba***
Położenie: w centrum Lloret de Mar, około 400 metrów od pięknej, szerokiej plaży.
Do dyspozycji: 3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).
Zakwaterowanie: pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie.
Wyżywienie: Francja: 1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne, Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

PROGRAM:
Dzień 1: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Niemcy.
Dzień 2: Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU – całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny około 38 €). Na miejscu istnieje możliwość zakupu posiłków w cenie ok. 8 – 15 € lub przejazd do PARKU ASTERIXA (dotyczy tylko turnusów 2 i 4) – całodzienna zabawa w parku rozrywki związanym ze słynnymi komiksowymi postaciami Asterixa i Obeliksa (bilet dodatkowo płatny około 40 €). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie ok. 8 – 15 €. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie (pokoje 3 osobowe z umywalką – WC i łazienki na korytarzach).
Dzień 3: Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok. 16 €), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 4: Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.
Dzień 4-11: Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów).
W trakcie pobytu w programie:
- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony (m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok 22€), wieczorem pokazy grających fontann,
- konkurs wiedzy Viva Espana,
- plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu,
- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe,
- program fakultatywny: miasteczko wodne – ok. 30 €; wieczór hiszpański + pokazy flamenco – ok. 26 €; karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat) 26-28 €; rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 24 € (bilet w 2 strony).

Dzień 11: Śniadanie, wykwaterowanie. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji – w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.
Dzień 12: Przyjazd w okolice Werony, wypoczynek i wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny ok. 28-30 €). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
Dzień 13: Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

ok.70-100 €. Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5 €/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia. Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży KOLIBER.

Świadczenia

Cena zawiera: przejazd autokarem, 1 nocleg w Paryżu, 8 dni (7 noclegów) pobytu w Lloret, wyżywienie wg programu + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie AXA – KL (20.000 € z chorobami przewlekłymi w cenie), NW (3000 €), bagaż (250 €), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.
Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i programu fakultatywnego. Na obligatoryjne bilety wstępu, opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Disneyland / Park Asterixa i Gardaland) oraz opłaty wjazdowe do Paryża należy przeznaczyć 75 €. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.

Komentarze