Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

Meksyk

Meksyk

  

Mexico City - Guadalupe - Acapulco

7100
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

15.10 - 24.10.2019
samolot, Warszawa, Okęcie
X
2 osoby
Organizator: VERO

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Terminy


Jeśli chcesz przejść do rezerwacji któregoś z poniższych terminów, kliknij w niego.

15.10 - 24.10.2019 10 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 7100 PLN 01.02 - 10.02.2020 10 dni Samolot, Warszawa, Okęcie 6600 PLN

Opis

W ojczyźnie Tequili z wypoczynkiem w Acapulco

CENA: 6 600 zł + 300 $

Dzień 1: Wylot z Polski. Przelot do Mexico City przez jeden z portów europejskich. Przylot do miasta Meksyk wieczorem. Przywitanie z przewodnikiem na lotnisku. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 2: Śniadanie. Pierwsze spotkanie ze stolicą Meksyku. Zwiedzanie centrum Mexico City Zocalo, Pałac Prezydencki, Katedra, Paseo de la Reforma, Muzeum Antropologiczne. Po południu przejazd do istniejących od czasów Azteków pływających ogrodów – Xochimilco. Spływ kolorowymi łodziami w towarzystwie muzyków mariachi. Kolacja na łodziach. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 3: Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe. Następnie przejazd do piramid w Teotihuacan Piramida Słońca, Piramida Księżyca i Pierzastego Węża to symbole Meksyku i bardzo popularne miejsce turystyczne. Kolacja pod piramidami z pokazem azteckich tańców. Powrót do hotelu na nocleg. Opcjonalnie wieczorne wyjście na Plaza Garibaldi – miejsce gdzie gromadzą się muzycy mariachi grający popularne meksykańskie melodie. W trakcie spaceru uczestnictwo w typowym meksykańskim pokazie z tequilą, połączonym z występami na żywo artystów prezentujących tańce i zwyczaje ludowe różnych zakątków Meksyku.
Dzień 4: Śniadanie. Zwiedzanie dawnej stolicy cywilizacji Tolteków – miasta Tula ze słynnymi posągami atlantów. Przejazd do Queretaro spacer po starówce, odwiedzenie klasztoru Św. Krzyża. Powrót do Mexico City na kolację i nocleg.
Dzień 5: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd malowniczą drogą w otoczeniu dwóch najsłynniejszych wulkanów Meksyku do stanu Puebla. Odwiedzenie symbolu konkwisty, piramidy w Cholula – wejście na szczyt piramidy. Następnie wizyta w pobliskim wiejskim kościółku w stylu baroku indiańskiego w Tonantzintla. Zwiedzanie najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku – Puebla, prawdziwego architektonicznego klejnotu epoki kolonialnej. Spacer po centrum wpisanym na listę UNESCO Starówka, kościół Św. Dominika, Katedra, rynek Parian. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 6: Śniadanie. Do południa przejazd i spacer po największej jaskini Meksyku – Cacahuamilpa połączony z podziwianiem różnorodnych form skalnych. Przejazd do słynącego z wyrobów jubilerskich miasta Taxco. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 7: Śniadanie. Zwiedzanie Taxco. Spacer po krętych uliczkach oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Przejazd do Acapulco, najsłynniejszego kurortu Meksyku nad Oceanem Spokojnym. Zakwaterowanie w hotelu w opcji All Inclusive z bezpośrednim wyjściem na plażę.
Dzień 8: Acapulco – wypoczynek w hotelu, korzystanie ze świadczeń All Inclusive. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
Dzień 9: Śniadanie. Przejazd na lotnisko do Mexico City. Pożegnanie z przewodnikiem. Wieczorem wylot w drogę powrotną.
Dzień 10: Przylot do kraju.

Fakultatywnie:
- Wieczorne wyjście na PLAZA GARIBALDI w Mexico City – 35 USD.

Fakultatywnie w Acapulco:
- REJS po zatoce z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi w cenie, połączony z pokazami skoków do oceanu ze skały La Quebrada – 45 USD,

Opcjonalnie:
- DOPŁATA do pokoju 1-osobowego – 800,- zł.

Świadczenia

Cena zawiera: - PRZELOT samolotem Warszawa – Mexico City – Warszawa, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny i rejestrowany
- TRANSPORT komfortowym autokarem z klimatyzacją w Meksyku
- ZAKWATEROWANIE 8 noclegów w hotelach 4* (w Acapulco hotel bezpośrednio przy plaży)
- WYŻYWIENIE według programu – śniadania i obiadokolacje podczas części objazdowej, All Inclusive podczas pobytu w Acapulco
- BILETY WSTĘPU do zwiedzanych obiektów
- OPIEKĘ PRZEWODNIKA polskojęzycznego
- UBEZPIECZENIE KL, CP, NNW, bagaż podróżny firmy Signal Iduna S.A.
Cena nie zawiera: - ZWYCZAJOWYCH NAPIWKÓW dla kierowcy i przewodnika ok. 3 USD od osoby za dzień
- NAPOJÓW do obiadokolacji (nie dotyczy hotelu z formułą All Inclusive)
- KOSZTÓW REALIZACJI PROGRAMU - 300 USD (płatne przewodnikowi po przylocie do Meksyku)

Komentarze