Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

Jeśli marzysz o wakacjach pełnych słońca i zwiedzania, dobrze trafiłeś! To wymarzone miejsce na letni wypad! Odpoczywać będziemy w Dobra Voda. To malownicze miejsce, idealne na fotki na Instagrama. Łukowata plaża Veliki Pijesak to totalny sztos. Na tym obozie zwiedzisz STARY BAR. Zapomnieliśmy jeszcze o jednym. Hotel położony jest nad brzegiem morza tuż przy samej plaży :), będziecie tam codziennie.

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat Palma to obiekt położony w miejscowości Dobra Voda nad brzegiem morza tuż przy samej plaży z niesamowitym widokiem na majestatyczne góry pokryte soczystą zielenią, u stóp których pobrzmiewa historia miasteczka oblana błękitem Adriatyku i aurą śródziemnomorskiego klimatu.

Zakwaterowani będziemy w pokojach 3-4 os. z balkonem lub tarasem, łazienką, klimatyzacją, lodówką, TV i WiFi. Na terenie pensjonatu recepcja, bar i restauracja.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiad serwowany w formie lekkiego lunchu, obiadokolacja serwowana, składająca się z zupy, dania głównego, sałatki i deseru), woda do posiłków w cenie, menu dopasowane do polskich grup. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek - śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu.

PROGRAM:
DZIEŃ 1
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, Słowację, Węgry.
DZIEŃ 2
przyjazd do hotelu ok. godz 10.00, zakwaterowanie, powitanie obozowiczów, przedstawienie programu chillowania i wycieczek fakultatywnych,
walk around czyli runda po okolicy, kolacja,
WIELKA INTEGRACJA obozowiczów.
DZIEŃ 3-8
The best of the coast Montenegro - poczuj szczyptę orientalnej egzotyki podczas wycieczki autokarowej do Starego Baru zwanego często bałkańskimi Pompejami. Zobaczysz ruiny zabytkowego średniowiecznego miasta, starą twierdzę będącą jedną z największych na wybrzeżu Adriatyku, odszukasz prawdopodobnie najstarsze drzewo oliwne w Europie Starą Maslinę.
beach & water - słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
talent show i wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu,
zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
obozowe animacje na plaży,
karaoke i bitwa na głosy,
balonowa bitwa wodna,
city game,
możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych - Aquapark Budva, Rejs po Jeziorze Szkoderskim+Fish Piknik, Montenegrotour
DZIEŃ 9
śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 14.00,
przejazd przez Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Węgry.
DZIEŃ 10
przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

TRANSPORT:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

FAKULTETY:
REJS PO JEZIORZE SZKODERSKIM + FISH PIKNIK (wycieczka całodniowa) - rejs to zapierające dech w piersiach przeżycie. Niezapomniane widoki małych wysepek za średniowiecznym klasztorami oraz podziwianie różnych, rzadkich gatunków ptaków, tego wszystkiego doświadczycie podczas rejsu. A na zakończenie regionalny obiad rybny. 188 PLN Możliwość zakupu na obozie - cena: 40 EUR

MONTENEGRO TOUR – CETINIE, KOTOR, BUDWA (wycieczka całodniowa) – w trakcie tej wycieczki zwiedzimy starą stolicę Czarnogóry Cetinie, a tam monastyr Cetinski, Monastyr Biliarda, pałac króla, następnie piękną górską drogą z licznymi serpentynami przemieścimy się do Kotoru gdzie zobaczymy piękną starówkę i będziemy mieli czas wolny na zakup pamiątek. Ostatnią atrakcją w tym dniu będzie miasto Budwa, gdzie zwiedzimy starówkę. 188 PLN Możliwość zakupu na obozie - cena: 40 EUR

AQUAPARK BUDVA – największy wodny park rozrywki na wybrzeżu Adriatyku, niesamowite zjeżdżalnie z kosmiczną prędkością zjazdu nawet 80 km/h, ogromna przestrzeń dla relaksu i dobrej zabawy. Obowiązkowy punkt programu aby ujarzmić gorące czarnogórskie słońce! Możliwość zakupu na obozie - cena: 40 EUR

INFORMACJE DODATKOWE:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest dopłata programowa obejmująca wycieczkę do Starego Baru 20 EUR. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,7 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 os.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna, ewentualne dokumenty sanitarne związane z COVID-19. W przypadku odwołania imprezy z powodu COVID-19 pieniądze zostaną zwrócone.

Świadczenia

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY
Cena nie zawiera: dopłat transportowych (zakładka transport), dopłaty programowej, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępów na dyskoteki, posiłków tranzytowych, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Komentarze