Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

Wczasy nad Morzem Bałtyckim - Mielno 10 dni, dojazd własny

Polska

  
2230.00
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

15.08 - 24.08.2022
dojazd własny
3 posiłki
2 osoby
Organizator: ARION

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Terminy


Jeśli chcesz przejść do rezerwacji któregoś z poniższych terminów, kliknij w niego.

15.08 - 24.08.2022 10 dni Dojazd własny
Rezerwuj
Wyprzedane
2230 PLN

Opis

Program:

MIELNO - UNIEŚCIE znajduje się na wąskim przesmyku między Bałtykiem a jeziorem Jamno. Pierwotnie było osadą rybacką, do dziś działa miejscowa przystań rybacka. Miejsce to ma bardzo dobry mikroklimat z dużą ilością jodu. Plaże morskie są piaszczyste, szerokie i strzeżone. Za plażami znajduje się 3 - km promenada przy której znajdują się liczne sklepy i restauracje. Polecane są piesze wycieczki, wzdłuż morza np. do Łazów, znajduje się tam piękny kompleks leśny, który najprawdopodobniej niedługo stanie się rezerwatem. Unieście posiada dobre połączenia z Koszalinem ( komunikacja miejska).

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy „BAŁTYK” z KRYTYM BASENEM
Zmodernizowany ośrodek położony na obszernym, ogrodzonym, zielonym i ładnie zagospodarowanym terenie, tuz za wydmami morskimi, obok wejścia na piękną i piaszczystą plażę, w bardzo spokojnej okolicy. Zakwaterowanie w pokojach 2 - osobowych z łazienkami, TV SAT, balkonami kub tarasami. Na korytarzach dostępne są czajniki elektryczne.

1 dzień
Wyjazdy z miast: KRAKÓW godz. 05:50, KATOWICE godz. 07:00, GLIWICE godz. 07:20, WROCŁAW godz. 10:30, POZNAŃ godz. 13:15 (Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem). Przejazd do Mielna z postojami po drodze. Przyjazd do Ośrodka w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg

2 dzień – 9 lub 12 dzień
Wypoczynek, plażowanie w Mielnie.

10 dzień lub 13 dzień
Godz. 07:00 - 09:00 śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd z Ośrodka o godz. 09:30, przejazd z postojami po drodze. Planowane przyjazdy do miast: Poznań ok godz. 14:30, Wrocław ok godz. 17:30, Gliwice ok godz. 20:30, Katowice ok godz. 20:50, Kraków ok godz. 22:00.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy „BAŁTYK” ul. Pogodna 17, Mielno – Unieście k/Koszalina. Zmodernizowany ośrodek położony na obszernym, ogrodzonym, zielonym i ładnie zagospodarowanym terenie, tuz za wydmami morskimi, obok wejścia na piękną i piaszczystą plażę, w bardzo spokojnej okolicy, jednak blisko od centrum rozrywek, wszelkich atrakcji, gastronomii i sklepów. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4, 5 - osobowych z samodzielnymi łazienkami i pojedynczymi łóżkami; pokoje wyposażone w szafy, stoliki, krzesła oraz pościel. Ośrodek jest świetnie przygotowany do organizacji grupowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, posiada o dyspozycji uczestników na terenie obiektu: basen kryty, przestronna jadalnia, plac taneczny, stoły do tenisa stołowego, sale telewizyjne, siłownia, sala komputerowa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na organizacje ogniska, boiska sportowe i duże tereny rekreacyjne. Grupa korzysta będzie z bezpiecznej plaży strzeżonej przez ratowników WOPR.

Transport:

1) Miejsca w autokarze są przydzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

2) Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 25 kg i bagażu podręcznego o wadze do 10 kg.

3) Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic. Z pozostałych miast przy minimum 6 osobach za dodatkową opłatą organizowane są tzw. połączenia antenowe. Połączenia antenowe mogą być realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

4) Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

5) Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem tel 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl.

Świadczenia

Cena zawiera: 9 lub 12 noclegów w pokojach 1, 2 - osobowych z łazienkami
9 lub 12 śniadań, obiadów i kolacji – wszystkie w formie bufetu
ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek
wieczorek taneczny z poczęstunkiem
ubezpieczenie NNW do 5000 zł
opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Pomocowy
podatek VAT
Cena nie zawiera: Obowiązkowa opłata klimatyczna płatna w recepcji: 3 zł/doba/osoba (wysokość opłaty może ulec zmianie)
Kryty basen w Ośrodku dodatkowo płatny: 10 zł/godzina
W recepcji jest pobierana kaucja zwrotna za wydanie pilota do TV i wypożyczenie sprzętu plażowego

Komentarze