Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

Zamość – Łańcut, Roztocze, Krasnobród 4 dni

Polska

  
935.00
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

26.09 - 29.09.2022
autokar
2 posiłki
2 osoby
Organizator: ARION

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Terminy


Jeśli chcesz przejść do rezerwacji któregoś z poniższych terminów, kliknij w niego.

26.09 - 29.09.2022 4 dni Autokar
Rezerwuj
Wyprzedane
935 PLN

Opis

Program:

1 Dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 08:00, Terminal Autobusowy „Podgórze SKA” ul. Powstańców Wielkopolskich. Przejazd do ŁAŃCUTA - zwiedzanie Pałacu, dawnej rezydencji magnackiej znamienitych rodów Lubomirskich i Potockich (wstęp 30 zł). Przejazd na Roztocze w okolice Tomaszowa Lubelskiego, zakwaterowanie w hotelu, możliwość korzystania z hotelowej strefy SPA, obiadokolacja, nocleg.

2 Dzień
Śniadanie. Przejazd do ZWIERZYŃCA – „stolicy” Roztocza Środkowego, zobaczymy barokowy kościółek na wodzie, zabudowania Ordynacji Zamojskiej, Browar Ordynacki (wstęp + degustacja piwa 15 zł), Zwierzyńczyk i pomnik szarańczy. Przejazd do miejscowości GUCIÓW, gdzie zatrzymamy się na zwiedzanie Muzeum Etnograficznego – Zagrody Guciów (wstęp 10 zł). Po zwiedzaniu czas wolny na obiad w lokalnej karczmie (płatny we własnym zakresie). Następnie przejazd do KRASNOBRODU – zwiedzanie Kapliczki „na Wodzie” nazywanej często „Kaplicą Objawień”. Według miejscowej ludności woda wypływające ze źródeł pod kaplicą ma właściwości lecznicze i uzdrawiające. Wokół kapliczki rozlokowane są drewniane rzeźby. Powrót do hotelu, czas wolny z możliwością korzystania ze strefy SPA, obiadokolacja, nocleg.

3 Dzień
Śniadanie. Przejazd do REZERWATU „NAD TANWIĄ” w Rebizantach (Huta Szumy), zwiedzanie malowniczych wodospadów na Tanwi, przejście fragmentem szlaku „Szumów”. Czas wolny na wypoczynek i spacery. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Czas wolny z możliwością korzystania ze strefy SPA . Wieczorem obiadokolacja integracyjna połączona z muzyką i tańcami.

4 Dzień
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do ZAMOŚCIA, miasta wpisanego na listę UNESCO, nazywanego często „Padwą Północy”. Zobaczymy m.in. : Rynek Wielki, Ratusz, kamieniczki, bramy miejskie, fortyfikacje, Bastion z Prochownią (wstęp 20 zł), Rynek Wodny, Rynek Solny, Pałac Zamoyskich, pomnik założyciela miasta Jana Zamoyskiego. Po zwiedzaniu czas wolny na obiad (płatny we własnym zakresie). W godzinach popołudniowych przejazd do SZCZEBRZESZYNA, gdzie „chrząszcz brzmi w trzcinie”, spacer po mieście trzech kultur: Rynek z kamieniczkami z XVII wieku, pomniki chrząszcza, kościoły św. Katarzyny i św. Mikołaja, Synagoga, Cerkiew prawosławna. Dalsza podróż, planowany powrót do Krakowa w godzinach wieczornych, ok godz. 20:00 - 20:30.

Zakwaterowanie:


3 x noclegi w Hotelu ANTONI Wellnes & Spa*** w pokojach 2 – osobowych z łazienkami,
korzystanie z hotelowej strefy SPA: basen z 11 urządzeniami masującymi, sauna parowa, jacuzzi


Transport:

1) Miejsca w autokarze są przydzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

2) Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 25 kg i bagażu podręcznego o wadze do 10 kg.

3) Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic. Z pozostałych miast przy minimum 6 osobach za dodatkową opłatą organizowane są tzw. połączenia antenowe. Połączenia antenowe mogą być realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

4) Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

5) Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem tel 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl.

Uwagi praktyczne:


​Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
Przejazd autokarem, zwiedzanie oraz usługi noclegowe i żywieniowe będą świadczone zgodnie z przepisami sanitarnymi obowiązującymi w terminie trwania wycieczki

Świadczenia

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem klasy lux z klimatyzacją
opłaty drogowe i parkingowe
3 x noclegi w Hotelu ANTONI Wellnes & Spa*** w pokojach 2 – osobowych z łazienkami
korzystanie z hotelowej strefy SPA:  basen z 11 urządzeniami masującymi, sauna parowa, jacuzzi
3 x śniadania - bufet
2 x obiadokolacja  w formie bufetu
1 x obiadokolacja w formie biesiady z muzyką
opieka pilota
ubezpieczenie NNW do 5000 zł
opłaty administracyjne na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
podatek VAT
Cena nie zawiera: Dopłata do pokoju 1 osobowego: + 140,00 zł
Dopłata do biletów wstępu, przewodników lokalnych, zestawu słuchawek: + ok. 110 zł/osoba.
/ CENY BILETÓW WSTĘPU I POZOSTAŁYCH OPŁAT MOGĄ ULEC ZMIANIE /

Komentarze