Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

-
?
wg programu
1 dziecko
Organizator:
Ta oferta jest niedostępna dla wybranej kombinacji osób.
Zmień liczbę uczestników i kliknij "Przelicz".

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Brak oferty spełniającej Twoje kryteria.
Zmień liczbę uczestników w zakładce "Przelicz".

Opis

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – LATO 2019
HISZPANIA – LLORET DE MAR
Wenecja – Lloret de Mar – Barcelona – Monaco – Gardaland
wiek uczestników 14 – 18 lat

Costa Brava – to doskonałe miejsce na wakacje. Młodzież z całego świata przybywa tu co roku, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy.
Lloret de Mar – stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.
Hotel GUITART CENTRAL PARK***
Położenie: w ścisłym centrum Lloret de Mar, około 400 m od plaży.
Do dyspozycji: restauracja, 3 baseny z leżakami, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).
Zakwaterowanie: pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami z klimatyzacją.
Wyżywienie: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

PROGRAM:
Dzień 1: Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię.
Dzień 2: Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, Rialto etc. (bilety wstępu, przewodnik oraz prom dodatkowo płatny – ok. 28 €). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 3: Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3 – 10: Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów
W trakcie pobytu w programie:
- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony – zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny ok. 22 €), wieczorem pokazy grających fontann;
- rejs statkiem do Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku (dodatkowo płatny dla chętnych ok. 24 €/os);
- wycieczka autokarowo-piesza do Blanes: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowo płatny ok. 8 €), skały Sao Palomera, promenada;
- konkurs wiedzy Viva Espana;
- wybory Miss & Mister obozu;
- plażowanie, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe;
- program fakultatywny: miasteczko wodne – ok. 30 €; wieczór hiszpański + pokazy flamenco – ok. 26 €; karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia/dla osób od 16 lat) 26-28 €.
Dzień 10: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych (ok. godz. 17.00-18.00). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
Dzień 11: Przejazd przez Włochy w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny ok. 28-30 €, pobyt ok. 9 godzin). Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.Dzień 12: Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 70-100 €. Opłata turystyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5€/pobyt dla osób powyżej 16 roku. Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży KOLIBER.

Świadczenia

Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie AXA – KL (20.000 € z chorobami przewlekłymi w cenie), NW (3000 €), bagaż (250 €), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do funduszu gwarancyjnego w kwocie 10 zł/os.
Cena nie zawiera: dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na obligatoryjne bilety wstępu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować ok. 55 -60 €. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.

Komentarze