Ta strona wykorzystuje cookies, sprawdź po co i dlaczego Rozumiem i akceptuje

Wilno Troki 4 dni samolotem

Kraje Nadbałtyckie

  
2399.00
PLN / OSOBA

Szczegóły oferty

12.08 - 15.08.2023
samolot, Warszawa, Okęcie
2 posiłki
2 osoby
Organizator: PBPOLSZTYN2

Kalkulacja


Oblicz cenę dla wybranej liczby osób


Terminy


Jeśli chcesz przejść do rezerwacji któregoś z poniższych terminów, kliknij w niego.

12.08 - 15.08.2023
4 dni Samolot, Warszawa, Okęcie
Rezerwuj
Wyprzedane
2327 PLN
07.09 - 10.09.2023 4 dni Samolot, Warszawa, Okęcie
Rezerwuj
Wyprzedane
1939 PLN
12.10 - 15.10.2023 4 dni Samolot, Warszawa, Okęcie
Rezerwuj
Wyprzedane
2327 PLN
09.11 - 12.11.2023 4 dni Samolot, Warszawa, Okęcie
Rezerwuj
Wyprzedane
2327 PLN

Termin potwierdzony przez organizatora.

Opis

Program:

Trasa zagraniczna: Wilno (3 noclegi) – Troki

DZIEŃ 1:
Przelot do Wilna. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Litwy, m.in.: plac Katedralny, Bazylika archikatedralna św. Stanisława z Dzwonnicą oraz pomnik Giedymina – założyciela Wilna. Góra Trzech Krzyży ze wspaniałą panoramą Wilna. Zwiedzanie Pałacu Wielkich Książąt Litewskich. Następnie przejście na Stare Miasto: Pałac Prezydencki (z zewnątrz), budynek Uniwersytetu Wileńskiego z kościołem św. Janów, Ratusz (z zewnątrz), cerkiew św. Ducha, cela Konrada, Ostra Brama, kościół św. Anny oraz kościół Bernardyński, pomnik Adama Mickiewicza. Obiadokolacja. Czas wolny na starówce. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 20 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Wilna, m.in: kościół św. Piotra i Pawła, przed którym znajduje się Plac Jana Pawła II, cmentarz na Rossie, gdzie spoczywają polscy żołnierze polegli podczas wojny 1920-21, matka Józefa Piłsudskiego oraz jego serce. Przejazd do Republiki Zarzecza – słynnej wileńskiej dzielnicy artystów. Dzielnica, oddzielona od starówki rzeką Wilejką, która charakteryzuje się urokliwą zabudową i niepowtarzalnym, artystycznym klimatem stwarzanym między innymi przez przepiękne rzeźby – symbole. Czas wolny. Popołudniu wjazd na wieżę telewizyjną z obrotową o 3600 platformą widokową (płatne dodatkowo). To jest najwyższy budynek na Litwie. Jej wysokość to 326,5 metra i zdecydowanie przewyższa Wieżę Eiffla. Widoczność przy dobrej pogodzie sięga 50 km. Obiadokolacja. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 30 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do Trok. Zwiedzanie miasteczka malowniczo położonego wśród jezior. Na początku XV wieku został wzniesiony potężny zamek obronny, który był jedną z rezydencji władców litewskich i królów polskich. Ściany niektórych komnat przyozdobione są mapami i obrazami, które ukazują potęgę Wielkiego Księstwa Litewskiego. Spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej, zapoznanie się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Degustacja kuchni karaimskiej w lokalnej restauracji. Dla chętnych rejs stateczkiem po jeziorze (płatne dodatkowo). Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
• przelot samolotem rejsowym Warszawa-Wilno-Warszawa
• opłaty lotniskowe i paliwowe
• bagaż podręczny do 8 kg
• 3 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
• 3 śniadania i 3 obiadokolacje (bez napojów)
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu: 135 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, wjazd na wieże TV, usługi przewodnickie, opłata administracyjna i parkingowa, transfery i transport podczas zwiedzania, zestaw słuchawkowy Tour Guide)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG): 2 zł
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 2 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego: 450 zł
• rejs stateczkiem w Trokach: 15 EUR (wymagane minimum 15 osób)

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 16 osobach zgłoszonych. Przy mniejszej ilości osób program samolotowy będzie realizowany razem z grupą autokarową.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana na miejscu w zależności od ilości uczestników w grupie autokarem (klimatyzacja, dvd, wc) lub busem (klimatyzacja, dvd).
4. Godziny przelotów mogą ulec zmianie.
5. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty administracyjne, transfery, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 20 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
6. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
7. PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
8. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
9. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.
1. Wilno, Litwa
2. Troki, Litwa

Komentarze